Facebook Twitter E-mail
formats

Rekrutacja trwa. Wstąp do Młodych Demokratów już dziś!

Published on 12/03/2014, by in Archiwum, Uncategorized.

Nowe twarze w S’MD’

Dziś, zaraz po kolejnym spotkaniem klubu dyskusyjnego „How I Met Your Poseł” odbył się zarząd Gdyńskiego Koła S’MD’. Cieszymy się bardzo, że dzisiaj w nasze szeregi wstąpiło aż 4 nowych członków, Monika, Natalia, Artur i Mikołaj. W ubiegłym tygodniu dołączyła do nas Karolina. Jesteście ambitni, interesujecie się polityką, samorządem, chcecie zmieniać swój kraj i realizować własne pomysły? Nie marnujcie czasu, Wy również do nas dołączcie!

 

#TD2014 się rozkręca

Gdyńskie eliminacje Turnieju Debat już za nami, wzięły w nich udział dwuosobowe drużyny składające się z uczniów szkół ponadgimnazjalnych. 6 z nich przeszło do kolejnego etapu, czyli finału miejskiego. Spotykamy się w przyszłą sobotę w szkole morskiej w Gdyni. Pamiętajcie, nie musicie być uczestnikami #TD2014 żeby wpaść i pokibicować miejskim finalistom. A już w tę sobotę eliminacje w Słupsku, na które wszystkich serdecznie zapraszamy!

 

Wybory do Europarlamentu

Już za nieco ponad dwa miesiące wybory do europarlamentu. Zarząd Gdyńskiego koła S’MD’ podjął uchwałę o naszym czynnym wsparciu Komisarza Janusza Lewandowskiego w nadchodzących wyborach. Janusz Lewandowski, ekonomista i polityk, były minister, poseł I, III oraz IV kadencji sejmu, do Europarlamentu został wybrany po raz pierwszy w 2005 roku. Sprawował mandat do 2010, czyli do momentu w którym został Komisarzem EU ds. Programowania Finansowego i Budżetu. Pełni tę funkcję do dnia dzisiejszego.

Komentarze

Możliwość komentowania Rekrutacja trwa. Wstąp do Młodych Demokratów już dziś! została wyłączona.
Home Archiwum Rekrutacja trwa. Wstąp do Młodych Demokratów już dziś!