Facebook Twitter E-mail
formats

Wstępem

Published on 03/01/2014, by in Archiwum, Uncategorized.

Nigdy nie wiem jakie wyzwanie rzucić sobie jako noworoczne postanowienie. Na początek to musi być coś, czego będę wstanie przestrzegać dłużej niż do końca pierwszego tygodnia stycznia. Już jest ciężko. Po drugie, to powinno być w jakimś sensie produktywne, postanowienie które czegoś może nauczyć i rozwinąć. Po trzecie, byłoby dobrze, gdyby ktoś jeszcze coś z tego wyniósł, choć jedno przemyślenie.

 

 

Nie było łatwo, ale wybrałem – postaram się w miarę regularnie pisać… no właśnie, blog? Powiedzmy, że tak. To będą prywatne przemyślenia, refleksje, po prostu moje poglądy dotyczące głównie – co wynika z miejsca gdzie będę je umieszczał – polityki i generalnie szeroko rozumianego biznesu. Tak, to nie będą opinie wieloletniego specjalisty, czy doświadczonego wyjadacza z tytułem naukowym. Będą to natomiast przemyślenia studenta, fana i praktyka NGO’sów, wolnego rynku, polityki w najlepszym tego słowa znaczeniu, osoby która jeszcze nie została przeżarta systemem i trzeźwo patrzy na to, co się dzieje wokół.

 

 

Idąc za ciosem i stosując się do jednej z podstawowych zasad bloga – ma być krótko, zwięźle i na temat – kończę mając nadzieję, że uda mi się spełnić postanowienie. Zamykam wstęp i do ‚usłyszenia’ ,-)

 

P.S. Ale bez przesady, następne wpisy będą dłuższe.

#PP

Komentarze

Możliwość komentowania Wstępem została wyłączona.
Home Archiwum Wstępem