Facebook Twitter E-mail
formats

Turnieju debat ciąg dalszy

Lubicie dyskutować z przyjaciółmi? Zdarza Wam się wejść w spór dotyczący jakiegoś kontrowersyjnego tematu i odczuwacie ogromną satysfakcję, kiedy to Wasze argumenty przeważają? Może po prostu lubicie debatować? W „Turnieju Debat”, poza jakże ważną satysfakcją z wygranej dyskusji, możecie wygrać jeszcze więcej.

Już niedługo rusza Sopocka edycja „Turnieju Debat” na którą serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych sprawdzenia samych siebie w potyczce na argumenty z wymagającymi przeciwnikami.

„Turniej Debat” to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Gdyńskie koło Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci” już od ponad 6 lat. Podczas turnieju weźmiecie udział w trój-etapowej konkurencji z zakresu debat oksfordzkich. Czekają Was eliminacje miejskie, finał miejski, aż w końcu finał regionalny przewidziany na koniec roku. Poza tym poznacie wielu ciekawych ludzi, weźmiecie udział w szkoleniu i wykładach z dziedzin merytorycznych przemówień i debat.

Przez cały czas trwania turnieju bierzesz w nim udział w 2-osobowej drużynie (samemu dobieracie się w pary podczas zgłoszenia), w pojedynku natomiast udział biorą 2 drużyny. Najpierw wspólnie losujecie tezę, następnie to, kto będzie jej bronił, a kto przemawiał przeciw niej. Po przygotowaniach zaczynacie debatę nad którą pieczę sprawuje Marszałek. To on odpowiada za porządek oraz kwestie formalne. Na koniec jury wydaje werdykt.

W turnieju macie szansę zdobyć nowe doświadczenia, wziąć udział w szkoleniu, wygrać ciekawe nagrody, poznać nowych ludzi, ale przede wszystkim – sprawdzić samych siebie w starciu z oponentami przed zgromadzoną publicznością.

Łączysz swoją przyszłość ze sprawowaniem funkcji publicznych? Chciałbyś zostać profesjonalnym szkoleniowcem lub po prostu lubisz debatować? Przyjdź i sprawdź się!

Komentarze

Możliwość komentowania Turnieju debat ciąg dalszy została wyłączona.
Home Aktualności Turnieju debat ciąg dalszy