Facebook Twitter E-mail
formats

Walne Zebranie Członków

Published on 03/01/2012, by in normalne.

Drodzy Młodzi Demokraci,

sympatycy i osoby zainteresowane. Zapraszamy Was na Walne Zebranie Członków naszego koła. Odbędzie się ono w dniu 13 stycznia 2012r., w piątek o godz. 18:00 w Szkole Morskiej przy ul. Hryniewickiego 10.

Jest to bardzo istotne zebranie dla naszego koła, wybierzemy na nim delegatów, którzy będą nas reprezentować na zbliżającym się Zjeździe Regionalnym. Odbędą się także wybory uzupełniające do Zarządu koła.  

Na zebraniu przedstawimy także sprawozdanie półroczne zarządu za okres od czerwca do grudnia 2011. Porozmawiamy także o pracach przy przygotowywaniu Turnieju Debat 2012.

Liczymy na Waszą obecność!

Przewodniczący KL S”MD” Gdynia,

Dominik Aziewicz z Zarządem.

Komentarze

Możliwość komentowania Walne Zebranie Członków została wyłączona.
Home Aktualności normalne Walne Zebranie Członków