Facebook Twitter E-mail
formats

Nasi partnerzy

Published on 20/11/2011, by in normalne.

Stowarzyszenie „Młodzi Demokraci” Koło Gdynia współpracuje blisko z dwiema organizacjami w szeroko rozumianym partnerstwie NGO. Mowa o Trójmiejskiej Akcji Filozoficznej i Stowarzyszeniu Absolwentów Gdynia Buisness Week.

Nasza współpraca opiera się na wspólnych projektach, spotkaniach, panelach dyskusyjnych i organizacji szkoleń.

Poniżej przedstawiamy krótką sylwetkę obu organizacji z zaproszeniem do odwiedzenia ich witryn internetowych.

 

 

Stowarzyszenie Absolwenci Gdynia Business Week (AGBW) to grupa młodych ludzi, którzy ukończyli intensywny kurs biznesowy realizowany przy współpracy władz lokalnych ze Stowarzyszeniem Seattle – Gdynia Sister City Association. Chcemy aktywnie uczestniczyć w życiu lokalnej społeczności poprzez realizację trzech głównych celów statutowych:

  • organizacja oraz udział w szkoleniach i konferencjach, które pozwalają rozwijać umiejętności związane z przedsiębiorczością
  • wsparcie organizacyjne kolejnych edycji Business Week, po których do Stowarzyszenia będą dołączać kolejni członkowie
  • współpraca z organizacjami działającymi w otoczeniu AGBW, która ma na celu rozwój wewnętrzny i zewnętrzny – staże i praktyki

 

 

Czym jest ta Trójmiejska Akcja Filozoficzna? Nieformalną grupą, zrzeszającą osoby zainteresowane filozofią. Głównie ludzi młodych, jako że i my, założyciele, jesteśmy dopiero na początku drogi życiowej. Działamy na obszarze Trójmiasta i okolic tej aglomeracji – od Wejherowa po odległe dzielnice Gdańska i dalej. A przede wszystkim – kładziemy nacisk na słowo „akcja”. Nie oddajemy się kontemplacji ani biernemu podziwianiu świata przedstawionego. Chcemy tworzyć, być aktywnymi i inspirować innych. Pokazać, że filozofia nie umarła, nie zamknęła się w ponurych ścian starych bibliotek, a staje się tu i teraz. Właśnie w tej chwili. To „żywa tkanka”, która codziennie kształtuje naszą egzystencję.

Polecamy strony internetowe:

Stowarzyszenie Absolwenci Gdynia Business Week (AGBW)

Trójmiejska Akcja Filozoficzna

Komentarze

Możliwość komentowania Nasi partnerzy została wyłączona.
Home Aktualności normalne Nasi partnerzy