Facebook Twitter E-mail
formats

Konferencja młodych kandydatów do Rady Miasta Gdyni

Published on 14/10/2010, by in normalne.

W środę, 13.10.2010 roku, o godz. 12 na Kamiennej Górze odbyła się konferencja prasowa podczas, której Młodzi Demokraci z Gdyni przedstawili swoich kandydatów do Rady Miasta Gdyni z list Platformy Obywatelskiej.
Wśród kandydatów do Rady Miasta Gdyni znajdują się:

– Łukasz Cichowski
– Magnolia Florez Oviedo
– Mariusz Jagłowski
– Marcin Marczak
– Nathalie Mikulska
– Marcin Nowicki
– Magdalena Smeja
– Jakub Wereszczyński

Młodzi kandydaci przedstawili swoją motywację kandydowania i zaprezentowali obszary swojej przyszłej aktywności samorządowej.
Kandydaci przedstawiając swoje projekty, zwrócili szczególną uwagę na dwie kluczowe sprawy, które chcą realizować w swojej przyszłej pracy samorządowej.

– Młodzieżowa Rada Miasta Gdyni, jako arena i forum młodych ludzi u boku Rady Miasta. Młodzi ludzie byliby mogliby opiniować uchwały gdyńskiej Rady dotyczące spraw środowisk młodzieżowych. Byłoby to również wspaniałe wyzwanie edukacyjne, które zachęciłoby młodzież do większego zaangażowania w sprawy lokalne.

– Gdyńskie Centrum Młodzieżowe, jako odpowiedź na potrzeby młodych osób z obszaru kultury, edukacji i sportu. Obecnie miasto Gdynia nie gwarantuje odpowiednich warunków osobom młodym, chcącym uprawiać np. sporty niekonwencjonalne typu: wspinaczka, skimboarding czy skateboarding.

Zapraszamy do odwiedzenia stron internetowych naszych kandydatów:

www.nowickimarcin.pl
www.jaglowski.eu
www.marczakmarcin.pl
www.lukaszcichowski.pl
www.facebook.com/NathalieMagnolia

Komentarze

Możliwość komentowania Konferencja młodych kandydatów do Rady Miasta Gdyni została wyłączona.
Home Aktualności normalne Konferencja młodych kandydatów do Rady Miasta Gdyni