Facebook Twitter E-mail
formats

II spotkanie Akademii Samorządowej

Published on 05/05/2010, by in normalne.

Drodzy Młodzi Demokraci,

zapraszamy na kolejne spotkanie Akademii Samorządowej, które odbędzie się w czwartek 6 maja o godz. 19.00 w sali konferencyjnej „A” w Manhattanie (III p.).

Naszymi gośćmi będą radny Sopotu Jarosław Kempa oraz radna miasta Gdańska Agnieszka Owczarczak. Tematem naszego spotkania będzie marketing w dość przewrotnym tego słowa znaczeniu – nie polityki ze „szklanego ekranu” ale „u źródeł”. Porozmawiamy o bezpośredniej kampanii wyborczej, relacjach z wyborcami na dyżurze oraz nowoczesnych (interaktywnych) formach kontaktu. Osobno poruszymy zaś sposób konsultowania z mieszkańcami planów i poczynać władz samorządowych np. miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

Celem Akademii Samorządowej jest przeszkolenie słuchaczy z zakresu wiedzy o samorządzie terytorialnym oraz dostarczenie wyczerpującej informacji o mechanizmie prowadzenie kampanii wyborczej. Projekt ten jest realizowany przez Instytut Obywatelskiej.

Spotkania mają charakter otwarty, zaproście więc na nie swoich znajomych i przyjaciół – inicjatywa ma na celu edukację jej uczestników oraz promowanie wartości obywatelskich.

Komentarze

Możliwość komentowania II spotkanie Akademii Samorządowej została wyłączona.
Home Aktualności normalne II spotkanie Akademii Samorządowej