Facebook Twitter E-mail
formats

Bóg, honor, Ojczyzna czy seks, narkotyki i rock’n’roll?

Published on 20/05/2010, by in inicjatywy polityczne.

W środę 21. kwietnia br. w Liceum Ogólnokształcącym w Redzie, spotkaliśmy się wraz z przedstawicielami Młodych Konserwatystów, Młodych Socjalistów i Młodzieży Wszechpolskiej na debacie, której temat brzmiał „Bóg, honor, Ojczyzna czy seks, narkotyki i rock’n’roll?”. Pomysłodawcą i organizatorem spotkania był członek naszego Stowarzyszenia- Radek Farion, a temat dyskusji wybrała młodzież liceum, sposród propozycji podanych przez każde ze stowarzyszeń biorących udział w debacie. Wybrano temat zaproponowany przez Młodzież Wszechpolską.
Każdą z organizacji reprezentowała jedna osoba. Przedstawicielem Młodych Konserwatystów był Cezary Kondraciuk  , Młodych Socjalistów Grzegorz Ilnicki, Młodzieży Wszechpolskiej Tomasz Pałasz , a Młodych Demokratów Radek Farion.
Po kilku pytaniach od prowadzącej debatę Agaty Szreter w dyskusję włączyła się młodzież, bardzo żywo zainteresowana problemem sklepów sprzedających substancje narkotykopodobne. Mimo, ze po półtoragodzinnej dyskusji pytań wciąż było wiele, uczniowie musiali wracać na zajęcia, więc musieliśmy zakończyć spotkanie.

Komentarze

Możliwość komentowania Bóg, honor, Ojczyzna czy seks, narkotyki i rock’n’roll? została wyłączona.
Home Inicjatywy inicjatywy polityczne Bóg, honor, Ojczyzna czy seks, narkotyki i rock’n’roll?