Facebook Twitter E-mail
formats

Jacku, dziękujemy!

Published on 29/04/2010, by in normalne.

W dniu 28 kwietnia 2010, w Prywatnej Szkole Morskiej przy ul. Hryniewieckiego 10 odbyło się spotkanie Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci” w Gdyni. 

Spotkanie to możemy śmiało nazwać pokoleniową zmianą. Otóż z wielkim żalem pożegnaliśmy naszego kolegę Jacka Rakucia, którego nieubłagany status  wykluczył z członkowstwa z SMD, Jacek ukończył 30 lat.
Jacek Rakuć był długoletnim członkiem naszego gdyńskiego Koła, zaangażowany w jego działalność, do niedawna pełnił funkcję skarbnika.

Jacku dziękujmy Tobie za współpracę i za Twoją zadeklarowaną chęć pomocy dla całego Stowarzyszenia. Na pewno nieraz skorzystamy z Twojego doświadczenia.

Kolejnym ważnym wydarzeniem podczas spotkania było przyjęcie nowych członków Koła. Zarząd SMD jednomyślnie podjął decyzję o przyjęciu do Stowarzyszenia 5 nowych osób. I w tym momencie warto zwrócić uwagę na fakt, że wśród nas jest najmłodszy członek mający zaledwie 13 lat. Cieszy nas fakt, że coraz większe grono młodych ludzi chce się angażować w sprawy społeczno – polityczne i budować społeczeństwo obywatelskie.
Oprócz tego dokonaliśmy podsumowania Turnieju Debat 2010 i pierwszych warsztatów w ramach Akademii Samorządowej.

Komentarze

Możliwość komentowania Jacku, dziękujemy! została wyłączona.
Home Aktualności normalne Jacku, dziękujemy!