Facebook Twitter E-mail
formats

19 kwietnia godz.18.00

Published on 15/04/2010, by in Uncategorized.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie Akademii Samorządowej, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek 19 kwietnia o godz. 18.00 w sali konferencyjnej “A” w Manhattanie (III p.) w Gdańsku.

Gośćmi spotkania będą Wiesław Byczkowski oraz dr Grzegorz Grzelak. Tematem jest oczywiście samorząd terytorialny – jego narodziny w Polsce, trudności w pierwszych latach oraz perspektywa jego rozwoju w najbliższych latach. Z powodu żałoby narodowej planowane w zeszłym tygodniu spotkania Akademii Samorządowej nie odbyło się.

Poniedziałkowe spotkanie jest pierwszym, które zainauguruje cały cykl. Celem Akademii jest przeszkolenie słuchaczy z zakresu wiedzy o samorządzie terytorialnym oraz dostarczenie wyczerpującej informacji o mechanizmie prowadzenie kampanii wyborczej. Projekt ten jest realizowany przez Instytut Obywatelskiej (think-tank Platformy Obywatelskiej) we wszystkich regionach całego kraju. Wiesław Byczkowski jest Wicemarszałek Województwa Pomorskiego, z samorządem terytorialnym związany od 1994 r. Dr Grzegorz Grzelak jest radnym sejmiku wojewódzkiego, pracownik naukowy Instytutu Politologii Uniwersytetu Gdańskiego. Spotkania mają charakter otwarty, więc zaproście na nie swoich znajomych i przyjaciół – inicjatywa ma na celu edukację jej uczestników oraz promowanie wartości obywatelskich. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie: www.akademia-samorzadowa.pl

Komentarze

Możliwość komentowania 19 kwietnia godz.18.00 została wyłączona.
Home Uncategorized 19 kwietnia godz.18.00