Facebook Twitter E-mail
formats

Piknik Europejski

Published on 12/05/2009, by in normalne.

Regionalny sztab wyborczy Platformy Obywatelskiej oraz Koło Wrzeszcz PO RP w Gdańsku serdecznie zapraszają do udziału w Pikniku Europejskim.

Piknik Europejski odbędzie się w niedzielę, 17 maja, w godz. od 15 do 21, na terenie harcerskiej bazy obozowej „Morenka” w Gdańsku, przy ul. Jaśkowa Dolina 77.

Baza jest pięknie położona wśród trójmiejskiego lasu i tworzy wspaniały teren do rekreacji. Jednocześnie jest doskonale skomunikowana (dojazd autobusami nr 127 i 129 spod C.H.Manhattan we Wrzeszczu) i wyposażona w sporej wielkości parking (mapka dojazdu poniżej).

Uczestnikom imprezy zapewniamy:

bezpośredni kontakt z naszymi kandydatami do Parlamentu Europejskiego
ognisko i możliwość usmażenia przyniesionych ze sobą kiełbasek
radosną muzykę i wspaniałą atmosferę,
a ponad to:

zabawy linowe – tyrolka oraz most tybetański przygotowane tak, aby miały okazję spróbować zarówno dzieci jak i dorośli, strzelnicę – wiatrówka, ASG (air soft gun, repliki broni strzelające plastikowymi kulkami), łuk, Geocaching – czyli poszukiwanie skarbów przy pomocy GPS (coraz  modniejsza zabawa na całym świecie), gry, zabawy i konkursy, boisko do siatkówki oraz konkurs rzutek (Dart), zabawy plastyczne dla dzieci.

We własnym zakresie będzie można także skorzystać z pola do speedbala (odmiana paintballa) – płatne indywidualnie: 30 zł za wstęp na pole + 100 kulek i 15zł za każde następne 100 kulek.

Podczas Pikniku będzie można nabyć niezbędne piknikowe wiktuały na stoisku z piwem, napojami i słodyczami oraz grillem z kiełbaskami i karkówką.

Zabawa z pewnością będzie wyśmienita, dlatego gorąco liczymy na obecność członków PO z całego Pomorza!

Piknik Europejski będzie okazją dla kandydatów PO w wyborach do Parlamentu Europejskiego do spotkania członków Platformy z całego regionu, zaprezentowania i przekazania im materiałów wyborczych oraz do włączenia platformersów w indywidualne kampanie wyborcze.

 

Komentarze

Możliwość komentowania Piknik Europejski została wyłączona.
Home Aktualności normalne Piknik Europejski