Facebook Twitter E-mail
formats

18 maja (poniedziałek) godz.11.00

Published on 12/05/2009, by in Uncategorized.

   Wybory do Parlamentu Europejskiego zbliżają się wielkimi krokami. Ruszyły kampanie wyborcze, na billboardach i w spotach pojawiają się uśmiechnięte twarze polityków i hasła namawiające nas do oddania głosu właśnie na nich. Lecz kim właściwie są ci „ONI”?- to pytanie zadaje sobie duży procent społeczeństwa. Gdyńscy Młodzi Demokraci wraz z uczniami III LO w Gdyni postanowili stanąć na wysokości zadania i umożliwić Wam poznanie kandydatów na europarlamentarzystów.

   Zaprosiliśmy Janusza Lewandowskiego z Platformy Obywatelskiej, Marka Ledóchowskiego z Prawa i Sprawiedliwości, Longina Pastusiaka z Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz Dariusza Szweda z Porozumienia dla Przyszłości, by przedstawili swoje programy, wypowiedzieli się na temat przyszłości Europy, wyborów, a także samym Parlamencie Europejskim oraz co najważniejsze- odpowiedzieli na Wasze pytania. W Parlamencie Europejskim liczą się jednak nie tylko poglądy parlamentarzystów, ale również ich umiejętności z zakresu języków obcych. Dlatego też cała debata zostanie przeprowadzona w języku angielskim, będziecie mogli więc w pełni ocenić stopień przygotowania kandydatów do funkcji, o którą się ubiegają.

   Organizowana przez nas debata odbędzie się w poniedziałek 18 maja, o godzinie 11:00 w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu przy ulicy Kieleckiej 7 w Gdyni.


Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Komentarze

Możliwość komentowania 18 maja (poniedziałek) godz.11.00 została wyłączona.
Home Uncategorized 18 maja (poniedziałek) godz.11.00